Podsumowanie spotkania z Danielem Dziewitem

Prawie 400 osób wzięło udział w spotkaniu z Panem Danielem Dziewitem, którego tematem był świat cyfrowy i jego wpływ na uzależnienia od smartfonów, picia oraz utraty sensu życia.

27 października 2023 roku o godzinie 10:30, w I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Parczewie, miało miejsce niezwykłe wydarzenie zorganizowane przez Fundację Victor wspólnie z Gminą Parczew. Spotkanie zgromadziło prawie 400 osób, które chciały zgłębić temat „Świat cyfrowy i jego wpływ na uzależnienia od smartfonów, picia oraz utraty sensu życia”.

Gościem specjalnym tego wydarzenia był Daniel Dziewit – Terapeuta uzależnień oraz Psycholog kliniczny, który dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat wpływu cyfrowego świata na nasze życie. Jego prelekcja była nie tylko inspirująca, ale także skłaniała do głębokich refleksji nad tym, jak możemy świadomie kształtować nasze relacje z technologią.

Spotkanie było nie tylko okazją do zdobycia nowych informacji, ale przede wszystkim do wymiany doświadczeń i wspólnego budowania świadomości na temat wyzwań, jakie stawia przed nami współczesny świat cyfrowy.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym spotkaniu. Razem możemy wpływać pozytywnie na nasze otoczenie i tworzyć lepszą przyszłość.

Daniel Dziewit ze słuchaczami
Uczestnicy spotkania
Uczestnicy spotkania
Daniel Dziewit ze słuchaczami
Uczestnicy spotkania
Daniel Dziewit ze słuchaczami

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies